За словами тих, хто одного разу взяв за основу «немаркі» забарвлення і поклав на підлогу чорний ламінат або плитку, цей досвід став не найвдалішим в їх житті. Особливо часто на темні кольори скаржаться жінки. Ще б! Адже саме на чорному тлі так добре видно пил. Боротьба з ним стає справою життя.
Тепер досвідчений домовласник не відмовиться від білосніжної кухні. Оскільки цей колір, як не дивно, дає відчуття свіжості, бадьорості і польоту. І ось ще парадокс: пил на білому не видно. А світлий монохромний інтер’єр, як не дивно, ніколи не набридне.
Звертайтесь в Наш Сервіс і ми допоможемо підібрати та встановити кухню вашої мрії.
Біла кухня ідеально підходить для сучасної людини, і зокрема – домогосподарки. Але тут важливий не стільки колір, скільки форма і баланс. Білий колір витримує будь-який стиль, залишаючись гранично універсальним. Тим більше що у білого – понад 40 відтінків різної «температури», від дуже холодних до теплих відтінків топленого молока.
Причому саме перемикання між стилями на білій кухні обійдеться власнику дуже недорого. Білосніжний храм гастрономії може бути виконаний в стилі модерн, прованс, хайтек, неокласика, мінімалізм, лофт. Причому білий добре лягає як в просторе приміщення, так і в типову невелику кухню в будинку радянської споруди. Кімната скромних розмірів навіть буде здаватися просторішою.
Причому кухню не обов’язково робити тотально білою. Можливі яскраві акценти або деталі, які будуть виглядати виграшно в будь-якому випадку. Оскільки з білим поєднується практично будь-який колір. Дуже ефектно на білому тлі виглядають деталі чорного або червоного кольору – невеликі подушки, світильники або навіть жалюзі. Набагато ніжніше проявлять себе акценти блакитного або зеленого кольору – ті ж абажури для ламп або штори. Таке поєднання тяжіє до Провансу або неокласики. Жовтий колір нагадає про кантрі, сріблясто сірий – сучасні технології. На білій кухні додатковий акцент або його зміна відразу перетворюють весь інтер’єр, а часом і його стиль.
Дуже добре з білосніжними стінами, підлогою і столами поєднуються панелі з натурального дерева для навісних шаф або такі ж стільці. А можна зробити навпаки: на загальному білому тлі виділити натуральне дерево стільниці та нижніх робочих столів.
У стилі лофт можна виділити одну стіну, оформивши її цегляною кладкою в поєднанні з деревом. На цьому тлі непогано виглядатимуть різного роду картини, фото, кашпо з квітами та інший декор.
Дизайнери відмічають – білий добре поєднується з натуральним каменем. Тут діє той же принцип, що і з деревом: загальний світлий фон і кілька поверхонь з мармуру або граніту, а можна взяти їх майстерну імітацію. Кам’яні поверхні можуть бути і на підлозі. Втім, як і бетонні. Останнім часом особливо популярним став дизайнерський бетон, з якого роблять навіть журнальні столики. У стилі гранж або лофт цей предмет меблів буде виглядати більш ніж органічно.
Перевагами білого кольору на кухні є:
Правда слід пам’ятати, що надмірне захоплення білим залишає відчуття хірургічного кабінету. І хоча пил на білому видно не сильно, але весь інший бруд – плями від їжі і кави, наприклад – буде явно кидатися в очі.
Біла кухня відкриває простір для фантазії, дозволяє оперативно реагувати на модні віяння, а також пропонує можливості для втілення найсміливіших дизайнерських рішень.