Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишіть нам

lutskbudivelnuy@gmail.com

Ми відчинені

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Чим можна обробити стелю у ванній кімнаті?

Чим можна обробити стелю у ванній кімнаті?

Ванна кімната – місце розслаблення і усамітнення з самим собою. Тут як ніде хочеться комфорту і гармонії. Ретельно продумавши обстановку, облицювання стін та обладнання, часто про стелю згадується в останню чергу. Але саме її ми бачимо, блаженно відкинувшись в теплій воді. Чим можна красиво обробити стелю у ванній кімнаті?

Основні вимоги

Ванна входить в «мокру зону» квартири. Тут постійно підвищена вологість, температура теж змінюється досить сильно. До того ж сюди часто підводять електроприлади і елементи підсвічування.

Якими властивостями повинне володіти стельове покриття для ванної:

  • вологостійкість;
  • стійкість до грибків і плісняви
  • просте в прибиранні – якщо у ванні граються діти, то мильна піна може долітати і до стелі;
  • нетоксичне – не виділяє шкідливих речовин, в тому числі при зміні температури;
  • не підтримує горіння – при можливому замиканні проводки;
  • красиве.

стеля в ванній

Серед різних видів оздоблювальних матеріалів розповімо про декілька найбільш популярних.

Водоемульсійна фарба

Просто, недорого і якісно – при дотриманні умов нанесення. Щоб стеля була ідеально гладкою, рекомендуємо перед нанесенням повністю зняти старе покриття і ретельно зачистити поверхню шкіркою. Потім необхідна грунтовка і акуратне нанесення фарби в кілька шарів.

Здавалося б, звичайна біла стеля. Однак, водоемульсійні фарби можна тонувати в будь-який відтінок – і це їх плюс. Володіючи художніми навичками, водоемульсійною фарбою можна намалювати на стелі все що завгодно. Причому, можна використовувати не тільки стандартну палітру з магазинів для ремонту, але і флуоресцентний пігмент, який широко застосовується в хендмейд.

Клейові матеріали

Плитка з полістиролу і спеціальний водостійкий гіпсокартон також можуть застосовуватися для обробки стель у ванних. Їх плюс в тому, що за рахунок пористої структури вони можуть виконувати функцію звукоізоляції. Це важливо, якщо перекриття в будинку тонкі або у вас сталева ванна без звукопоглинання.

стеля в ванній

Метод установки:

  • поверхня максимально зачищається;
  • на плити наноситься спеціальний клей, потім вони приклеюються до стелі;
  • після застигання зверху покриваються водоемульсійною фарбою.

Натяжна стеля

Одна з найбільш передових технологій в обробці приміщень – натяжні полотна. Причому, для ванни рекомендують вибирати саме ПВХ, а не тканинні. Пластик не пропускає пар до стелі, таким чином, перешкоджає виникненню цвілі. Ще одна важлива перевага – плівка здатна розтягуватися, і в разі затоплення сусідами зверху може витримувати до 100 літрів на квадратний метр. А після зливу фахівцями – повертається до колишнього вигляду.

натяжна стеля в ванній

Найширший вибір кольорів, можливість фотодруку, використання різних схем підсвіток і багаторівневих конструкцій змусять вас забути про все на світі. Незважаючи на відносно високу ціну, витрати виправдовують себе: виробники дають гарантії на плівки від 15 років і вище.

Зваживши плюси і мінуси, приймайте зважене рішення і звертайтесь у Наш Сервіс.

Подзвоніть нам