Створюємо заміський інтер’єр
Головне правило дачного інтер’єру – атмосфера. Асоціації з заміським будинком – відпочинок, розслаблення і затишок, але ніяк не вічний мотлох, постійне прибирання та ремонт. На що варто звернути увагу, щоб прийти до першого і позбутися від другого?
Заміський інтер’єр повинен бути неформальним. Кімнати просторі і в той же час відповідні для усамітнення. Замість яскравих фарб використовуйте натуральне дерево або фарби теплих відтінків. Старі меблі краще залишити, якщо вони ще можуть виконувати свої функції. Меблі з історією в дачному інтер’єрі виглядають органічно і красиво. Постарайтеся передати атмосферу місця, де зупинився час в самому щасливому для вас моменті.
Зробіть в будинку дерев’яні стіни. Вони красиві, стійкі до пошкоджень і пропускають в будинок кисень. Дерево, пофарбоване у світлі тони, робить простір візуально більше і чистіше. Шпалери і пофарбований бетон в заміському інтер’єрі будуть не доречні.
У заміському будинку це дуже важливо. Постарайтеся використовувати будь-який простір – місце під сходами, під підвіконням, підсобки, куточки і ніші. До речі, останні два пункти можна використовувати ще і як простір для відпочинку. Туди відмінно впишеться ваше особисте місце для усамітнення.
Раковина з фартухом, вінтажний кран, відкриті полиці з натурального дерева додадуть інтер’єру кухні, їдальні і всього будинку ностальгічний шарм.
Неважливо, пофарбована вона чи ні, дерев’яна підлога робить весь інтер’єр теплим і додає в образ текстуру. Широкі підлогові дошки підкреслять образ спокійного і затишного заміського гнізда. Фахівці Луцьк Буд допоможуть вам у виборі підлогового покриття та його встановлення.
Продумайте використання кожного кута в будинку і підкресліть його. Великі порожні місця тут ні до чого, вони створять відчуття незавершеності. Наприклад, як можна використовувати вікно на горищі (або мансарді)? Зробіть навколо нього робочий простір. Під вікном розташуйте стільницю, а навколо рами – відкриті полиці для книг і робочих матеріалів.
Охайна вхідна зона створює враження всього будинку. Безлад тут означає безсистемність усіх інших приміщень. Для початку позбудьтеся від непотрібних речей, а все необхідне сховайте. Тут красиво виглядають відкриті полиці і легкі гачки для одягу без великих шаф і стелажів. В якості кольору обробки добре підходять м’які зелені відтінки.
Вони органічно впишуться в інтер’єр заміського будинку і не створюватимуть ефекту захаращення стін. Такі ніші можна зробити, наприклад, у ванній кімнаті і зберігати там текстиль, а також в спальні або зоні гардероба.
У вітальні або коридорі добре використовувати банкетки з ящиками або скрині. На них можна покласти подушки. А скриня буде виконувати функцію затишного сидіння.
Де, як не в заміському будинку, вінтаж буде відчувати себе доречно? Старовинний декор своїми руками, вироби з дерева, сантехніка або посуд додадуть інтер’єру характеру і історії. Акцентів можна додати ретро меблями. Наприклад, відкритими полицями на кухні або акуратним стелажем у вітальні.
Особливою родзинкою для будинку стануть дерев’яні віконниці, покриті лаком або нейтральною фарбою. Розгулятися по-вінтажному можна в санвузлі: раковина з чавуну і хресний змішувач відмінно підійдуть. Якщо заміський будинок обладнаний повноцінним водопроводом і бюджет дозволяє, то в образ відмінно впишеться ефектна ванна на ніжках.
Міський ритм життя швидко стирає з пам’яті моменти спокою і усамітнення на природі. Але ж так здорово іноді провести вихідні в своєму заміському будинку, насолодитися тишею в затишному і обволікає інтер’єрі. Літо набирає обертів, так що, саме час вибиратися на свіже повітря і заодно прикрасити дачний маєток. Звертайтесь у Наш Сервіс!