Не можна так просто взяти і вибрати пластикове вікно, особливо на кухню. Тут потрібно врахувати ряд нюансів: особливості приміщення, як ви його використовуєте, на якому поверсі знаходиться квартира і що «думає» про це ваш інтер’єр.
Через жар конфорок і духовки на кухні завжди тепло, а іноді душно. При цьому вологість повітря в кухонній зоні вище, ніж в житлових кімнатах. Пара від готування, висока різниця температур між приміщенням і вулицею, вологе повітря – все це ідеальні умови для утворення конденсату на вікнах. Щоб боротися з цією недугою, на кухні потрібна якісна вентиляція.
Наші фахівці допоможуть вам з підбором та встановленням якісної вентиляції.
За підтримання оптимального мікроклімату відповідають витяжка і складові кухонного вікна. Щоб забезпечити доступ свіжого повітря, стулки вікна повинні фіксуватися в режимі мікропровітрювання.
У холодну пору року провітрювання не завжди комфортне. Проблему вирішує вентиляційний клапан, вбудований в склопакет. Цей пристрій дозволяє приміщенню «дихати», регулюючи подачу повітря з вулиці.
Такі клапани бувають ручними і автоматичними. Останні самі визначають, коли необхідно відкрити і закрити вентиляційний отвір, завдяки датчику, що зчитує вологість повітря.
Оскільки кухня тепліша житлових кімнат і вважається нежилим приміщенням, вимоги до тепло- і звукоізоляції кухонних вікон нижче, ніж у вікон в спальні або вітальні. Ви можете сміливо вибирати ПВХ-профіль з меншим числом камер. Винятком стануть кухні на відкритому плануванні і кухні, які ви за сумісництвом використовуєте як вітальню і / або робочий кабінет.
Ваш оптимальний вибір: трикамерний ПВХ-профіль + одно- двокамерний склопакет. Така комбінація гарантує прийнятну тепло- і шумоізоляцію, і не вдарить по сімейному бюджету. Крім того, двокамерний склопакет забезпечить кращий доступ природного світла на кухню, а ось три скла можуть знизити рівень освітленості.
Яке вікно вибрати на кухню, якщо ми маємо справу з малогабариткою? Вікно з широким і надійним підвіконням.
Підвіконня на кухні може стати додатковою робочою поверхнею. Вибирайте широкі моделі з екологічно безпечних матеріалів стійких до впливу вологи і пари.
Якщо квартира на першому поверсі, є сенс встановити в кухні протизламні пластикові вікна, з багатошаровим склом – триплекс.
Не зайвими будуть москітні сітки, особливо, якщо поруч з вікнами ростуть дерева.
Зовнішній вигляд кухонного вікна диктує загальний стиль інтер’єру. Нейтральний варіант – білий ПВХ-профіль, як правило, приживається на базі будь-якого стилю, але зупинятися на ньому не обов’язково.
Часи, коли білий пластик був єдиним доступним вибором, давно позаду, сьогодні можна вибрати ПВХ-профіль в будь-якому кольорі.
Світлі кремові, бежеві і сірі тони можуть виглядати цікавіше стандартних профілів. Сміливе рішення – перетворити вікно в інтер’єрний акцент, вибравши яскраве контрастне забарвлення профілю. В такому випадку колір повинен перегукуватися з відтінком кухонної гарнітури, фіранок і / або аксесуарів.
«Пограти» можна не тільки з кольором, але і з фактурою. У приміщенні, оформленому в класичному стилі, або на «сільській» кухні в стилі рустик добре приживуться профілі з імітацією деревини. Відтінок деревини можна підібрати під колірну гамму. Фактуру і колір профілю надає ламінуюча плівка або фарбування.
Звертайтесь в Наш Сервіс!