Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишіть нам

lutskbudivelnuy@gmail.com

Ми відчинені

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Зонування в інтер’єрі: як увійти в зону комфорту

Зонування в інтер’єрі: як увійти в зону комфорту

Як свідчить інтернет-мудрість: перш ніж вийти із зони комфорту, треба спочатку в неї увійти. На хвилі популярності відкритих планувань, інтер’єри стали активно позбавлятися від перегородок, дверей і навіть стін. На практиці виявилося, що це не дуже зручно – ніякого усамітнення. Функціональні зони в житловому просторі можна і потрібно виділяти. Луцьк Буд розповідає про універсальні прийоми зонування в інтер’єрі.

Скляна перегородка

Якщо у вітальні потрібно виділити зону для спальні або робочого кабінету, на допомогу приходять скляні перегородки.

Вони не встають на шляху денного кольору, не перевантажують інтер’єр, органічно вписуються в будь-який дизайн.

скляні перегородки

До скляної перегородки для більшої відокремленості можна додати текстильну.

Альтернативна перегородка

Декоративна перегородка з дерев’яних рейок теж пропускає світло і не впливає на освітленість. Про звукоізоляцію мова не йде, але відчуття самотності присутнє. Такий прийом зонування кімнати дуже активно використовувався дизайнерами інтер’єру останні кілька років і вже трохи всім набрид. У дерев’яних рейок є цікава альтернатива – декоративні металеві екрани.

панелі

Самий бюджетний варіант – текстильна перегородка. Думки на її рахунок традиційно поділяються: хтось бачить в ній зайвий мішок, хтось – цікавий декоративний і функціональний елемент. Такий варіант не годиться для класичних інтер’єрів. Зате органічно впишеться в розслаблені простори в дусі хюгге або бохо. Текстильна перегородка найдоречніше в спальні, з її допомогою виділяють або спальне місце, або гардеробну.

зонування

Найпростіший і класичний спосіб зонування в дизайні інтер’єру – ширми. Підібрати цей елемент можна в будь-якому стилі: від палацової класики до східного мінімалізму. У такого рішення як мінімум два плюси: мобільність і декоративність.

ширми

Відкритий стелаж

Стелаж – самий функціональний елемент зонування. З його допомогою на відкритому плануванні можна виділити будь-яку зону: спальну, робочу, обідню або кухонну, і при цьому використовувати його за призначенням.

Ефектне і практичне рішення – відкритий стелаж від підлоги до стелі: він місткий, візуально витягає приміщення і пропускає світло.

стелажі

Стелаж може бути повністю відкритим «повітряним» або комбінованим: такі моделі поєднують відкриті полиці і шафки. Останній варіант забезпечить більшу відокремленість.

Барна стійка

Добре всім знайоме рішення, що дозволяє провести логічну межу між кухнею та вітальнею на відкритому плануванні.

барна стійка

У малогабаритних приміщеннях і квартирах-студіях барна стійка може взяти на себе функцію компактного обіднього і / або робочого столу. Барна стійка з закритою основою також може використовуватися для зберігання речей. Самий функціональний варіант – барна стійка з системою зберігання в нижньому корпусі і з підвіскою для фужерів зверху.

Платформа

Інший підхід до зонування в інтер’єрі – декоративна платформа, яка виділяє функціональну зону, піднімаючи її над рівнем підлоги. Про самоту мови не йде, прийом виключно декоративний. Платформа або подіум дозволяє пограти з конфігурацією приміщення. І візуально зв’язати в органічне ціле різні зони. Цей варіант підходить для будь-яких кімнат.

подіум

До прийомів візуального, але не матеріального зонування також можна віднести виділення зони за допомогою кольору або фактури: контрастного оздоблювального матеріалу на підлозі і / або стіні.

Оспівана інтер’єрними журналами, любов до простору і повітрю не повинна йти на шкоду функціональних зон. Зонування інтер’єру в квартирі дисциплінує, впорядковує, наділяє кожну ділянку житлового простору смисловим навантаженням. І в кінцевому рахунку відповідає за ваш побутовий і психологічний комфорт.

Подзвоніть нам