Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишіть нам

lutskbudivelnuy@gmail.com

Ми відчинені

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
7 порад з вибору теплих вхідних дверей

7 порад з вибору теплих вхідних дверей

Через двері і вікна втрачається близько 15-25% домашнього тепла. Навіщо обігрівати вулицю, якщо можна один раз витратитися і поставити надійні теплі двері? Ось тільки як зрозуміти, що перед вами дійсно хороший бар’єр всім морозам, а не розрекламована дурниця? Вибір теплих вхідних дверей – не найпростіше завдання, оскільки необхідно врахувати масу конструктивних особливостей, починаючи від типу утеплювача і закінчуючи матеріалом обробки, наші спеціалісти допоможуть вам в цьому. Розбираємося з кожним пунктом і визначаємо, наскільки він впливає на кінцевий результат – здатність дверей утримувати тепло.

Які двері можна вважати теплими?

Всі зусилля виробників випустити теплі двері можна оцінити лише одним параметром – коефіцієнтом теплопередачі U. Чим він нижчий, тим краще, так як двері пропускають менше тепла. Якщо полотно дійсно може ефективно затримувати холод, то U буде на рівні 0,8-1,2 Вт / м2 * К.

Які параметри впливають на підсумковий коефіцієнт теплоізоляції? Їх не так вже й мало:

  • матеріал виконання полотна;
  • наявність, матеріал і товщина утеплювача;
  • наявність терморазрива;
  • теплоізоляція дверної рами;
  • правильність монтажу двері, в т.ч. наявність ущільнювачів.

Матеріал виконання вхідних дверей

Напевно, ви вже колись чули, що металеві двері – найнадійніші, а дерев’яні – найтепліші. Чи так це насправді? Щоб відповісти на це питання, вивчимо ключові характеристики матеріалів, з яких виготовляються двері.

Читайте також –Економія при будівництві каркасного будинку

Дерев’яні двері

вхідні двері з дерева Луцьк

Дерево – дорогий і благородний матеріал. Думка, що саме такі полотна відрізняються найкращими показниками теплоізоляції, – зовсім не міф, правда, все сильно залежить від породи. Соснові двері, наприклад, тепліші дубових. Найкращі зразки мають коефіцієнт теплопередачі близько 0,7-0,8 Вт / м2 * К, але у більшості виробів цей показник гірший – 0,9-2,6 Вт / м2 * К.

Останнім часом дерев’яні двері все рідше використовуються в якості вхідних, так як вони поступаються аналогам за рівнем стійкості до атмосферних опадів і перепадів температур, навіть незважаючи на сучасні захисні покриття. Але їхня краса, міцність і довговічність (при правильному догляді) все ж не дають повністю списати даний варіант. В якості вхідної краще вибирати двері з масиву.

Щитові і каркасні двері – непоганий варіант. Вони виробляються з щитів деревини, які скріплюються між собою і обробляються шпоном, конструкція може додатково мати шар утеплювача, за рахунок чого теплоізоляційні властивості зростають. Конденсат на таких дверях, на відміну від металевих, не виникає.

Металеві двері

вхідні двері з металу Луцьк

Це найпоширеніший зараз варіант, тому далі в статті мова здебільшого буде йти саме про них. Металеві двері відрізняються високим рівнем міцності, надійності та безпеки, вони довговічні і естетичні, а варіантів обробки такого полотна – величезна кількість. Сталеві двері не бояться перепадів температур, опадів і вогню, вони прості в догляді і більш-менш доступні за ціною. Головний мінус металу – високий рівень теплопровідності, тому такі двері обов’язково потребують шарів утеплювача, але навіть він часом не вирішує проблему, і тоді рятує лише терморозрив.

Щоб при покупці грамотно оцінити якість дверного полотна, важливо знати, з яких ключових елементів складається металеві двері:

  • металевий каркас виконується з цільної профільної труби або декількох відрізків, які приварюються один до одного. Перший варіант кращий з точки зору міцності;
  • ребра жорсткості підсилюють конструкцію, і чим їх більше, тим краще. Мінімум – два вертикальних і одне горизонтальне ребро;
  • утеплювач укладають в порожнині між ребрами жорсткості;
  • з зовнішньої і внутрішньої сторони до каркасу і ребер жорсткості кріплять сталеві листи, товщина яких впливає на взламостійкість. Краще брати полотна, де товщина листа не менше 2 мм, а для заміського будинку – 3-4 мм. У деяких дверях внутрішній лист може бути не зі сталі, а з МДФ. Є моделі, де між внутрішнім і зовнішнім використовується додатковий сталевий лист;
  • додатковий шар сталі або бронепластина в зоні замка – опція, але вона дуже важлива;
  • зовнішня і внутрішня обробка;
  • ущільнювач по контуру дверей.

У продажу можна знайти холодні сталеві двері з коефіцієнтом теплопередачі 1,3-1,5 Вт / м2 * К, але якщо додати надійну теплоізоляцію, то коефіцієнт падає до прийнятних 0,8 Вт / м2 * К, а це вже справжні теплі двері .

Металопластикові двері

металопластикові вхідні двері Луцьк

Конструкція таких дверей ідентична металопластикових вікон. Пластиковий профіль має мінімум 5 камер, армується сталлю або алюмінієм, що дозволяє отримати міцну і одночасно теплу конструкцію. пластик забарвлюється в масі або покривається плівкою. Можуть бути вставки з триплексу або броньованого скла, але вони не повинні займати більше третини площі полотна.

Металопластикові двері мають непогані показники тепло- і звукоізоляції, коефіцієнт теплопередачі у них на рівні 1,1-2,5 Вт / м2 * К. Крім того, вони досить стійкі перед підвищеною вологістю, вітрами і іншими факторами зовнішнього середовища. Такі полотна міцні, і за цим параметром не поступаються металевим дверям, всупереч забобонам, але, тим не менш, в якості вхідних дверей вони використовуються рідко.

Звертайтесь у Наш сервіс!

Подзвоніть нам