Ремонт – справа, яка потребує зосередженості. Щоб не заплутатися в асортименті і домогтися потрібного результату, визначимо алгоритм, який перетворить складну задачу в просту.
Перенесіться в майбутнє і розкажіть собі, на що буде схожа квартира після ремонту. Поки не встане на місце остання ваза, поки ви не винесете останній пакет з обрізками шпалер, тримайте в голові картинку «ідеальної квартири».
Проведіть інтернет-розслідування, ознайомтеся з актуальними тенденціями, виберіть і «складіть» в окрему папку всі вподобані приклади-зображення будинку мрії. Відберіть ті, які поєднуються стилістично і укладаються в картину, намальовану вашою уявою.
Основна ідея диктує і матеріали для втілення. Класичні стилі люблять благородні натуральні матеріали. Демократичні ламінат, пластик і синтетика краще приживаються в історично більш «молодих» інтер’єрних стилях.
По можливості запитуйте зразки: плитки, тканин, викраски – щоб бачити колір в точності і стежити за тим, як формується палітра вашої квартири. Якщо сам зразок отримати не вдалося, можна обмежитися якісним фото. Це важливо як на етапі вибору будматеріалів, так і після, коли ви будете підбирати меблі.
Вибираючи відтінки «на око», ви можете зіткнутися з колірною дисгармонією, яка стане джерелом стресу.
Приклад: ви можете замовити двері у відтінку «темний горіх» і вибрати підлогове покриття в кольорі з тією ж назвою, але отримаєте два різних тони, один більш холодний, інший – теплий. Щоб уникнути колірного дисбалансу, візьміть зразки і дайте їм «пожити» в квартирі, подивіться, як вони є сусідами один з одним і як поводяться при різному освітленні.
«Парні» елементи (наприклад: підлогове покриття + двері) потрібно вибирати в поєднанні один з одним. Якщо купити спочатку щось одне, ідеальної «пари» може і не знайтися.
Купуйте матеріали з невеликим запасом, в майбутньому це може стати в нагоді при косметичному ремонті. Ремонтні послуги вам нададуть наші фахівці.
Ті матеріали, доставки яких доведеться чекати кілька місяців, краще замовити заздалегідь.
Щоб не «перегоріти» в перші кілька днів, купуючи будматеріали, не намагайтесь обійти всі магазини відразу. Розбийте закупівлі на кілька заїздів, щоб у вас був час обробити інформацію.
Навіть якщо у вашому арсеналі бойовий настрій, енергія і вільний час, не витрачайте на похід по магазинах цілий день. Ідеальний варіант – не більше п’яти годин в сумі. Обов’язково зробіть перерву. Раціональне рішення – сходити в кафе, де ви не тільки поповните енергетичні ресурси, але і дасте собі час проаналізувати побачене і прийняти правильне рішення.
Не ходіть по магазинах втомленими і голодними – на такому тлі легко прийняти невірне рішення.
Фотографуйте позиції, що сподобалися: можливо, ви захочете повернутися до відкинутого варіанту і будете болісно згадувати, в якому з магазинів ви бачили «ось ту ось бежеву плитку зі східним малюнком».
Закінчивши ремонт, не поспішайте видаляти папку з фото! Раптом в майбутньому знадобиться замінити якусь деталь або докупити матеріали для косметичного ремонту?
Фотографуючи позицію, стежте, щоб у фокусі виявилася назва і артикул. Назву салону також варто зафіксувати: на фото, в блокноті або в смартфоні.
Вам завжди допоможуть визначитися з вибором та ремонтом в Луцьк Будівельний.