Є прихильники світлих, білих, бежевих, молочних ванних кімнат. А є прихильники незвичайних, елегантних, темних ванних, виконаних в сірому, чорному, графітовому виконанні. Причому перші зазвичай не сприймають другий варіант. А другі – перший.
За який варіант ви?
А остаточний вибір завжди буде за вами, звертайтесь у Наш Сервіс!
Ванна кімната в темних тонах – аристократична, дорога, вишукана. Бажано, щоб темна ванна була досить просторою, адже чорний колір, дійсно, здатний візуально робити приміщення трішки менше.
У темній ванній найважливішу роль відіграє підсвічування. Воно зробить простір яскравіше, просторіше, цікавіше. Виключить похмурість приміщення.
Світло може бути штучним або природним. Головне щоб джерело освітлення – було не одне. Використовуйте підвісні лампи, точкові світильники, світлодіодне підсвічування. Важливо вибрати правильну температуру світла і потужність. Майте на увазі, що джерела світла повинні не заважати один одному, а доповнювати.
Часто в темних ваннах використовується обробка під камінь, темний мармур, холодний бетон. Все це доречно, актуально і стильно.
Відтінки: якщо чорний для вас занадто драматичний, вибирайте графітові відтінки (вугілля, мокрий асфальт, антрацит і т.д.). Розбавити темні тони можна білими, перловими, світло-сірими, бежевими кольорами.
Стиль інтер’єру: зазвичай це сучасний, лофт, хай-тек. Рідше – в класичному виконанні.
Світлі ванні кімнати користуються особливою популярністю. Багато в чому це пов’язано з тим, що біле світло здатний візуально розширювати простір. Світлими зазвичай роблять маленькі ванна і душ. Хоча і для великих приміщень цей колір – не виняток.
Світла ванна добре поєднується з різними текстурами: зі світлими відтінками дерева, з плиткою під білий мармур і з великоформатних фактурними плитами.
Якщо додати молочні, бежеві, шоколадні відтінки, або ніжні пастельні кольори, то атмосфера у ванній стане більш розслабленої, комфортною. Сірі і чорні деталі – зроблять кімнату графічність, контрастніше.
Для світлої ванній не менше, ніж для темної, важливі світлові сценарії. Тут також крім яскравого центрального джерела освітлення варто передбачити вечірню підсвітку з приглушеним світлом.
Стиль: найчастіше білі ванні кімнати облаштовуються в сучасному стилі і в класичному (в цьому випадку будуть доречні золотисті деталі).
Плитка у ванній кімнаті: поради дизайнерів
Щоб приміщення не було нудним Total black або Total white краще розбавляти іншими квітами і фактурами.
Світлі ванні – добре виглядають в поєднанні зі світлим деревом. З золотом. З бежевими і молочними відтінками.
Темні ванні – з дзеркальними і хромованими поверхнями. З графітовим, перловим і сірим кольором. З деревом, бетоном або каменем.
Для тих, хто не визначився, відмінним варіантом стане комбінування: ванна в темному і світлому кольорі. Це універсальний варіант, що примиряє обидві сторони.
Ви обирайте, а наші фахівці допоможуть з облаштуванням вашої ванної кімнати.