Як побудувати і оформити дачну веранду так, щоб вона простояла сто років і при цьому виглядала на всі сто, підкажуть відомі експерти, архітектори і дизайнери. Звертайтесь у Наш Сервіс!
Коментує декоратор Вероніка Блумгрен: «Для мене веранда це дивовижне місце, де будинок припиняє бути власне будинком і стає садом. Тут ви вже на вулиці але все ще на м’якому дивані, де пахне росою а ноги сухі, і можна ходити в шкарпетках. Добре, коли перехід з саду в будинок і навпаки – плавний і м’який. Я б мріяла про таку веранду, як на фото. Тут розслаблена атмосфера, світло, свіжо і красиво. Поєднання однієї і тієї ж тканини на вікнах і меблях виглядає сміливо і стильно. Що стосується освітлення, дизайнер використав на терасі торшери і лампи, призначені для вітальні. І я не бачу в цьому нічого поганого. Садові світильники, як правило, дуже непривабливі, я б ні за що не стала включати їх в інтер’єр, вже краще навпаки виносити люстри в сад!»
Коментує архітектор Зосія Фрейман: «Веранда з кутовим диваном – відмінна ідея для дачі. Цей прийом дозволяє значно заощадити простір. Найкраще розташування для цієї зони по сусідству з кухнею, щоб можна було легко сервірувати стіл і обідати на свіжому повітрі. Також хочеться відзначити приємне поєднання екологічних меблів (дерев’яних і плетених) і модний брусничний колір оббивки, ефектно виділяється на тлі зелені.»
Коментує автор проекту дизайнер Вікторія Мансел (Victoria Mansell): «Цей будинок з верандою (16 14 кв. М) розташований в мальовничому місці, в районі озер Мускока в Канаді. Крізь широкі вікна в кімнату вільно проникає сонце і заглядає зелень. На заскленій веранді сім’я зустрічається зазвичай під час обіду. Великий французький стіл в оточенні антикварних стільців з вигнутими кованими підлокітниками виглядає надзвичайно урочисто. Підлога викладена гранітними плитами XIX століття. Композиція дуже проста, при цьому простір вийшов вишуканим і елегантним»
Коментує автор проекту архітектор Пер Велін: «Будівництво цього будинку в Швеції (220 кв. М) було завершено в 1996 році. Однак через десять років його господарі знову нагадали про себе – вони обзавелися дітьми, в зв’язку з чим вирішили розширюватися. Народилася ідея прибудувати до будинку терасу і засклену веранду, яка буде використовуватися в якості їдальні. Я намагався, щоб нові елементи не зіпсували архітектуру будинку, а меблі повторювали інтер’єр будинку. Важлива порада: не варто робити засклену веранду на сонячній стороні там буде занадто душно і спекотно»
Коментує декоратор Анна Ерман: «У цьому проекті я бачу одні тільки плюси. По-перше, дуже грамотно підібрані і скомбіновані “різношерсті” меблі. По-друге, продумано освітлення (в проектах декоратори часто обмежуються тільки верхнім світлом, забуваючи про торшерах і настільних лампах, які роблять обстановку більш камерної). По-третє, дизайнер не побоявся використовувати світлий текстиль, який освіжає простір, і пухові наповнювачі (подушки так і манять прилягти!)»
Коментує декоратор Анастасія Стенберг: «Цей проект викликає у мене легку ностальгію. Пригадується дитинство і старі дачі: кольорове скло, прості меблі, білі скатертини з мереживом, красивий посуд з бабусиного сервізу. У сучасних будинках рідко зустрінеш схожу терасу, сьогодні клієнти охочіше замовляють утеплені зимові сади, засклені триплексом. Для тих щасливчиків, кому така веранда дісталася у спадок, пропоную оформити її в аскетичному скандинавському стилі. Замість сучасних синтетичних матеріалів, я б надала перевагу натуральним – бавовна, льон, бязь. Підлогу б залишила дощатою, а стіни – світлими фарбованими. Нехай тут буде чисто, світло і тепло»
Коментує арт-директор Адам Новак: «Відмінний проект – справжня вітальня під відкритим небом. Навіть для дзеркала знайшлося місце – вийшло своєрідне вікно, у вечірній час відображає запалені свічки. Дерев’яний настил завжди комфортний в нашому кліматі. Бракує хіба що парасольки або маркізи, щоб сховатися від раптового дощу або палючого сонця. Що стосується рослин, на зиму самшит вічнозелений (Buxus simpervirens) слід пересадити в землю, укрити або відправити разом з лавром благородним (Laurus nobilis) в субтропічну оранжерею, світла і прохолодна веранда теж підійде. Для озеленення терас використовуються пряні трави: лаванда, чебрець, шавлія, м’ята. Додати фарб можна за допомогою гортензій, які продаються в будь-якому садовому центрі»
Коментує автор проекту дизайнер Ханні Ірманг (Hanni Irmang): «Моя дача в Данії стоїть прямо на пляжі – будинок являє собою дві з’єднані один з одним колишні рибальські споруди. До нього прибудовані веранди: одна виходить на море, друга в сад. Декор у них приблизно однаковий: білі фарбовані стіни, світлі меблі в тон стін. Підвіконня прикрасили горщики з трояндами, а на поличці під стелею розмістилася колекція іграшкових паровозів мого чоловіка. Ми обидва залишилися задоволені»
Коментує декоратор Жюлі Пріска: «У нашому кліматі дуже актуальні веранди зі скляною покрівлею. Врахуйте, будівництво скляних конструкцій вимагає особливо точних інженерних розрахунків і додаткового посилення конструкцій покрівлі. Не забудьте і про сонцезахисні системи. Підійдуть ролети з дистанційним управлінням і завіси для зимових садів і похилих вікон. Впевнена, в цьому проекті вони передбачені ».
Наші професіонали забезпечать вам якісно виконану роботу!