Телефон

+38(098)-34-81-800

Напишіть нам

lutskbudivelnuy@gmail.com

Ми відчинені

Пн- Сб : 09am - 18.00 pm
Який замок вибрати для вхідних дверей?

Який замок вибрати для вхідних дверей?

Часто покупці, купуючи вхідні двері з заліза, до замків відносяться за залишковим принципом – довіряють тому, що виробник ставить за замовчуванням. Однак, це не менш важлива деталь, ніж саме полотно. Постачальники, поважаючи клієнта, часто пропонують кілька варіантів. Який замок для вхідних дверей поставити на металеві двері?

Високорівневий висококласний захист

Фахівці поділяють всі дверні замки на основні чотири класи:

  • прості, які можна зламати за пару хвилин;
  • складніші, над якими зломщик попрацює серйозніше, але через 10 хвилин впорається точно;
  • надійні – «професіонали» справляються з такими за півгодини наполегливої ​​роботи;
  • найміцніші зі складною структурою – злом може тривати від 40 хвилин до години.

Таким чином, рекомендується ставити два або три замки третього і четвертого класу захисту.

замок для дверей

Рівень секретності – ще один показник, на який треба звернути увагу при виборі. Чим більше комбінацій потрібно для підбору підходящої, тим він вищий. Виділяють три рівні:

  • низький – не більше п’яти тисяч комбінацій, дуже прості конструкції без додаткових елементів;
  • середній – близько мільйона поєднань, підбір відмички буде скрутний, тому замок намагатимуться вивести з ладу;
  • високий – унікальні по надійності вироби. Мають високу ціну, робляться практично штучно. Близько чотирьох мільйонів комбінацій, додаткові засоби захисту. Вважається, що їх практично неможливо розкрити.

Для захисту будинку досить вибрати замки середнього рівня секретності, подбати про якість дверного полотна, кріплення рами і додаткові засоби захисту.

ключі

Замки невеликої надійності

Навіщо взагалі говорити про механізми, які просто відкриваються або ламаються? Справа в тому, що коштують вони недорого, а встановити їх можна на дублюючі вхідні двері.

До них відносять:

  • ригеля: ключ – рейка із зарубками, легко підробляється, а запор можна відкрити, запустивши петлю в приміщення і відтягнувши їй замикаючі стрижні;
  • хрестоподібний: ключ нагадує викрутку, відповідно, замок теж легко відкрити за допомогою викрутки;
  • дисковий: досить надійний механізм, однак для захисту житла він вважається занадто простим.

Циліндрові замки

Велике сімейство механізмів, яке відоме дуже давно і постійно вдосконалюється. Основний принцип – западини ключа повинні за розміром і розташуванням збігтися з пинами (виступами) в тілі самого замку, циліндра. Якщо комбінація збіглася, то ключ повертається, запірний механізм відсуває засуви.

замок для дверей

У наш час циліндрові замки широко поширені і встановлюються практично в кожні залізні двері. Їх основні види:

  • класичний – найпростіший, але досить надійний замок. Його можна ставити в будь-які двері, а у вхідні – доповнювати іншими механізмами;
  • штіфтовий з перфорованими ключами – крім пинів, тут присутні штифти, що підвищує клас захисту. Часто ці моделі доповнюють броненакладками, що робить злом дуже довгим і гучним процесом;
  • дисковий – тут замість пинів використовуються диски. Механізм надійний, але один його ставити не варто;
  • євроциліндри – найдорожчі і надійні замки в своєму класі. Вони схожі на штифтові, проте саме тіло замка захищено від спеціального руйнування.

замок для дверей

Сувальдні замки

Високим ступенем захисту відрізняється сувальдний замок – мабуть, найстаріший тип запірного механізму. Він являє собою стрижень з фігурними пластинами по сторонам (в Середньовіччя пластини могли утворювати хрест). Злом такого механізму займає багато часу.

Сподіваємося, тепер питання, який замок вибрати для металевих вхідних дверей, перестав бути секретом. Звертайтесь у Наш Сервіс.

Подзвоніть нам